Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Služby

service photo

Analýza vzdělávacích potřeb

Má-li mít vzdělávací pracovníků smysl a praktické využití, je analýza vzdělávacích potřeb tím nejdůležitějším krokem, kterým musíme začít. Proto mu věnujeme patřičnou  pozornost při tvorbě vzdělávacích plánů.  Našim klientům pak můžeme zaručit školení skutečně přínosné pro jejich další praxi. 

Mám zájem o službu
service photo

Assessment centrum

Assessment centrum patří zcela určitě mezi nejkvalitnější metodu výběru nových zaměstnanců. Je náročnější na čas i organizaci, ale při správné realizaci Vám zajistí výběr těch nejlepších uchazečů. Dokáže odhalit nejen aktuální chování účastníků výběrového řízení, ale prozradí Vám i jejich běžné vzorce chování a to, jak řeší reálné situace. S Assessmenent centry máme dlouholeté zkušenosti a naši klientům již přivedly mnoho kvalitních zaměstnanců.

 

Mám zájem o službu
service photo

Development centrum

Pokud potřebujete odhalit silné a slabé stránky svých zaměstnanců, pak development centrum je tou správnou volbou. Tato metoda Vám pomůže získat objektivní náhled na Vaše zaměstnance  a nastavit správný směr jejich dalšího rozvoje.                                            

Mám zájem o službu
service photo

Koučink

Koučink pomáhá jak jednotlivcům, tak organizacím rozvíjet jejich vnitřní potenciál. Koučování je vhodné hlavně pro ty, kteří svůj vlastní potenciál v sobě cítí, ale nedaří se jim ho využívat. Prostřednictvím kouče nacházíte a posilujete své silné stránky, překonáváte bariéry ve způsobu svého myšlení a chování.  Kouč není lektor, poradce, mentor – kouč je partner, který Vás „pouze“ přiměje odpovídat si na otázky, které si možná kladete denně. A taky Vás přiměje k odpovědím a řešením, které nosíte v sobě, aniž to tušíte. 

Mám zájem o službu
service photo

Mystery shopping

Mystery shopping Vám umožní podívat se na práci svých zaměstnanců očima zákazníků. Je ideálním nástrojem sloužící ke zjištění nedostatků všude tam, kde dochází ke kontaktu se zákazníky. Ukáže Vám, zda je Váš prodejní proces ve firmě správně nastaven, případně odhalí jeho nedostatky Díky mystery shoppingu se dozvíte, jaký je přístup a péče prodejního personálu, klientské podpory nebo operátorů call centra k Vašim zákazníkům.

Mám zájem o službu
service photo

Výběrová řízení - personální agentury

Nabízíme komplexní služby v oblasti výběrových řízení. Pro naše klienty realizujeme výběrová řízení na profesionální úrovni s kandidáty odpovídajícími jejich požadavkům. Nejsme pouze běžnými sběrateli a přeposílateli životopisů, vždy vybíráme kandidáty tak, aby byli schopni se téměř okamžitě zařadit na požadovanou pozici.

 

Mám zájem o službu
service photo

Teambuildingové aktivity pro firmy

Naše teambuildingové akce Vám pomohou oživit energii Vašeho týmu. V dobrém a motivovaném týmu vždy dosáhnete lepších výsledků, podpoříte komunikaci mezi zaměstnanci i sdílení informací a zkušeností. S pořádáním teambuildingových aktivit máme dlouholeté zkušenosti a vždy je našim zákazníkům tvoříme na míru tak, aby přinesly co největší efekt dané firmě a co největší  zážitek jejím zaměstnancům.

Mám zájem o službu
service photo

Pronájem školicího střediska

Nabízíme pronájem prostor v našem vzdělávacím centru Profimy. Disponujeme plně vybavenými školicími prostory, v klidné vilové části s příjemným prostředím, v těsné blízkosti centra města.
Naše vzdělávací centrum je profilováno jako vysoce funkční prostředí pro manažerská a obchodní školení, workshopy, prezentační jednání a konference. 
Prostory jsou vzdušné, vybaveny rekuperací a klimatizací pro přívod čerstvého vzduchu a tepelnou pohodu účastníků akcí. Okna disponují vnitřními i venkovními žaluziemi, které umožňují zatemnění místností. Rozmístění stolů a židlí je možno variabilně upravit podle zaměření realizované aktivity a počtu účastníků. Samozřejmostí je vybavení našich prostor prezentační technikou.

 

Mám zájem o službu
service photo

Energetické poradenství

Evropská energetika prochází díky snaze o snižování CO2 emisí významnou transformací. Zvyšující se ceny energií a přísnější legislativa pro stavebně-technické řešení budov se týkají stále většího množství lidí. Chystaná služba má poskytovat základní zhodnocení stavu stávající nebo plánované nemovitosti z pohledu energetické náročnosti a možného návrhu opatření vedoucí k co nejvyšším finančním úsporám.

Energetický audit nebo konzultace můžeme poskytnout soukromé osobě, firmám I podnikatelům u stávajících budov nebo teprve připravovaného projektu.

Mám zájem o službu

Máte zájem o službu? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617