Dotace

Být schopen financovat vzdělávací programy ze svých zdrojů je jistě dobrá zpráva. Členství v Evropské unii nám ovšem dává další příležitosti, jednou z nich je možnost získání vysokého příspěvku na firemní vzdělávání díky Operačnímu programu Zaměstnanost. S dotačními projekty máme velmi bohaté zkušenosti a dosahujeme vysoké úspěšnosti při realizaci dotačních programů.

Zajišťujeme realizaci rozvojových projektů u firem, nepodnikatelských subjektů i veřejné správy.

Nabízíme dotační poradenství v oblasti fondů Evropské unie pro různé typy tuzemských dotačních programů, ale můžeme také nabídnout pomoc při získání dotací z národních a regionálních zdrojů. Jako jedna z mála firem na českém trhu se zabýváme i možnostmi získání dotací na principu mezinárodní spolupráce.

V současném období existuje možnost dosáhnout na řadu dotačních výzev. Zajistíme potřebné informace a komplexní správu dotačního managementu. Vysoká úspěšnost, bohaté zkušenosti s více než stovkou projektů, zkušenosti s mezinárodními projekty a individuální přístup profesionálního týmu, to vše jsou naše přednosti.
 

Další informace:

Mgr. Jana Márová
Tel.: 603 446 619
jana.marova@profima.cz

 

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 603 146 964