Ekonomika, finance

Správa podnikových financí, kontrola finanční situace, ekonomická analýza, to vše k podnikání jednoznačně patří. Aby se firma mohla rozvíjet, je potřeba investovat. Abyste dobře investovali, doporučujeme znát pravidla hry. Cílem našich kurzů je tedy pochopení věcné, ekonomické a řídící stránky podniku a jejich vzájemných souvislostí.

V OBLASTI EKONOMIKY A FINANCÍ NABÍZÍME ODBORNÉ KURZY

Manažerská ekonomika
Kurz vychází z poznatků manažerského účetnictví, zahrnuje tedy kalkulace, rozpočetnictví, finanční a vnitropodnikové účetnictví. Společně se podíváme také na controlling, hodnocení investic a hodnocení úspěšnosti podniku.

Management nákladů, finanční controlling
Tento kurz se zabývá rozvojem odborných znalostí a dovedností v oblasti úspěšného a efektivního řízení firemních financí. Prohlubuje také znalosti využívání controllingových nástrojů.

Balanced Scorecard
Naučíte se porozumět koncepci, terminologii a principům Balanced Scorecard, tedy systému vyvážených ukazatelů výkonnosti podniku. Po absolvování kurzu dokážete tento systém využívat také jako nástroj pro implementaci strategie a její měření.

Finance pro nefinanční manažery
Úkolem kurzu je naučit nefinanční management společnosti orientovat se v základech a souvislostech finančního řízení.

Investice, finanční plánování
Kurz poskytuje firmám návod na finanční rozhodování o investicích, práci s financemi i cenou a spolupráci s bankou.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 603 146 964