Nákup

Úlohou nákupčího je plynulé zajištění dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží. V souvislosti s tím vybírá dodavatele a uzavírá s nimi kontrakty, vede poptávková řízení a není tajemstvím, že mnohdy jsou sjednané výhodné podmínky zásluhou právě vyjednávacích schopností a dovedností nákupčího. Jak tedy dál rozvíjet potenciál a obchodního ducha?


VYBRAT SI MŮŽETE Z TĚCHTO KURZŮ

Profesionální nákupčí
Co všechno obnáší práce dobrého nákupčího? Jaké nové trendy mu pomohou k lepším výsledkům? A jak správně vyhledávat a vybírat dodavatele? To vše se na příkladech z praxe dozvíte v našem kurzu.

Vyjednávání, argumentace, přesvědčování – zaměřeno na logisty a nákupčí
Naučíte se, jak získat dodavatele na svou stranu krok po kroku. Osvojíte si asertivní techniky přesvědčování, zlatá pravidla pro vyjednávání, vyzkoušíte si, jak správně argumentovat a také jak na nabídku odpovědět protinabídkou.

Logistika nákupu a řízení zásob
V rámci kurzu Vám odpovíme na otázky od stanovení pojistných zásob, přes optimalizaci objednávacích režimů, až po měření kvality předpovědi poptávky.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 603 146 964