Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Jazykové kurzy

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. A vystačit si s rodným českým jazykem už mnohdy nestačí. Ať už Vaši zaměstnanci pravidelně komunikují s obchodními partnery nebo je čeká jen občasná služební cesta, znát alespoň jeden světový jazyk se zkrátka vyplatí. Jazykové kurzy jsou navíc výborným zaměstnaneckým benefitem. Nabídněte "svým lidem" kurz angličtiny, němčiny, nebo třeba stále populárnější čínštiny. Rozvíjejte jejich potenciál i znalosti. 

NABÍDKA JAZYKOVÝCH KURZŮ

Angličtina - obecná
Od začátečníků po pokročilé. Od úplných základů po připravu na jazykové zkoušky. Podle zvolené úrovně Vás seznámíme se základní gramatikou i slovní zásobou, prohloubíme Vaše dosavadní znalosti nebo Vás připravíme na důležitou konferenci.

Angličtina - obchodní
Vést jednání v angličtině vyžaduje znalost terminologie obchodní angličtiny. Bez ní se neobejdete ani při denní komunikaci s dodavateli či odběrateli. Pokud tedy tápete ve slovní zásobě, tento kurz je pro Vás jako dělaný.

Angličtina - technická terminologie
Tento kurz je určen pro všechny, kdo ke své práci potřebuje zvýšit svou jazykovou úroveň v oblasti materiálů, součástek, konstrukce a firemních směrnic. Technickou angličtinu uplatníte jak ve výrobě, tak v oblasti kvality, kontroly apod.

Vyjednávání v AJ
V rámci kurzu Vás připravíme na efektivní vyjednávání s obchodními klienty, zlepšíme Vaše prezentační dovednosti v závislosti na kulturním kontextu a praktickou formou vyzkoušíme vyjednávání podmínek a řešení námitek v cizím jazyce.

Telefonujeme v AJ
Formou praktických tréninků s Vámi nacvičíme telefonickou komunikaci a zbavíme Vás tak strachu z telefonátu se zahraničním obchodním partnerem.

Firemní korespondence v AJ
Víte, jak psát formální dopis? Neformální e-mail? V písemné korespondenci existuje mnoho odlišností dle kultury i země adresáta. Vysvětlíme Vám, které to jsou.

 

Němčina - obecná
Podle Vašich požadavků zajistíme kurzy pro začátečníky, mírně i středně pokročilé. Naučte se plynuje hovořit druhým nejrozšířenějším jazykem světa. 

Němčina - obchodní
Kurz je zaměřen na obchodní prezentace, produkty a business. Jazyková úroveň na konci kurzu odpovídá úrovni B2.

 

Ruština - obecná
Podle Vašich požadavků zajistíme kurzy pro začátečníky i pokročilé. Zaměříme se na gramatiku i slovní zásobu, kterou využijete jak v pracovní, tak běžné konverzaci.

Ruština - obchodní
Expanduje Vaše firma na východ? Prohlubte svoje znalosti ruského jazyka. Vyzkoušíte si prezentaci Vašich produktů, naučíte se důležité obchodní pojmy a termíny, zdokonalíte se ve vedení obchodní schůzky. Po absolvování kurzu dosáhnete úrovně C1.


Dále pro Vás zajistíme také kurzy čínštiny, italštiny, španělštiny a dalších světových jazyků podle potřeb Vaší společnosti. V případě zájmu se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617