Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logistika

Propracovaná logistika a strategické řízení celého dodavatelského řetězce se může stát zdrojem přidané hodnoty a konkurenceschopnosti Vaší firmy. Optimalizujte zásoby, pohyb materiálu a zboží. Poradíme Vám, jak na to.

Odstraňte problémy se zásobováním výroby systematizací skladu a pomocí logistického konceptu výroby.
Vyřeště nepřehledné uspořádání prostor pro zázemí výroby a skladování zásob. Zjistěte, jak racionalizovat jednotlivá pracoviště a celý výrobní prostor.
Zlepšete plánování a komunikaci mezi obchodem, nákupem, výrobou a logistikou.
Eliminujte hledání, čekání na díly a materiál. Vylepšete identifikaci, značení a pohyb dílů a materiálu.
Optimalizujte zásoby i své kapacity - zaměstnance, dopravní techniku i skladové prostory.
Využívejte efektivní obaly a balicí techniky.


NABÍDKA KURZŮ V OBLASTI LOGISTIKY

Logistika výroby
Naučíme Vás, jak se dostat ven z bludného kruhu urgentního plánování a jak pracovat s úplnou strukturou systému plánování a řízení výroby. Seznámíte se s nástroji štíhlé výroby i konceptem agilní výroby.

Logistika distribuce
Jak efektivně manipulovat a distribuovat materiál a zboží? To Vám prozradíme na kurzu logistiky distribuce. Společně si posvítíme na moderní distribuční systémy a koncepty SCM, ekonomické parametry, informační technologie a chybět nebudou ani dopravní systémy a logistika nebezpečného nákladu.

Logistika nákupu a řízení zásob
Tento kurz se věnuje specifickým otázkám optimalizace zásob a je prakticky zaměřen na osvojení teoretického zázemí, praktických metod a systémů řízení zásob. A to vše na příkladech z praxe i interaktivních cvičeních.

Logistika skladování
Skladové informační systémy, postupy, rizika, nástroje pro řízení a zlepšování výkonnosti a produktivity skladového provozu. Zkrátka spousta zajímavostí a zkušeností Vás čeká v rámci kurzu Logistika skladování.

Integrovaná logistika
Odnesete si pohled na logistiku jako celek. Pochopíte, jak moderní logistická praxe směřuje ke komplexnímu řešení problémů a plné integraci dodavatelských řetězců.

Management logistiky
Máte ve své firmě na starosti logistiku? Pak by Vám něměly chybět znalosti klíčových principů a moderních logistických koncepcí. V průběhu kurzu si osvojíte, jak budovat a rozvíjet Váš interní systém. Poznáte, jak důležitá je politika logistiky a jak přínosné umí být práce s moderními informačními technologiemi.

 

PORADENSKÉ SLUŽBY V OBLASTI LOGISTIKY

Plánování a optimalizace logistiky pomocí MTM logistics
Společně se zaměříme na úroveň pohybu dopravních prostředků, analýzu a optimalizaci transportních a manuálních procesů logistiky. Vyřešíme otázku, jak optimalizovat plochu a jak efektivně umístit skladové regály. Podíváme se na zoubek neproduktivním procesům a v neposlední řadě také na stanovení počtu pracovníků v závislosti na kolísání výrobního programu.

Simulace materiálových toků pro výrobu a logistiku
Zodpovíme Vaše otázky, zda bude linka odvádět požadovaný výstup, zjistíme úzká místa ve výrobě, odhalíme a eliminujeme problémy, které by jinak vyžadovaly náklady a čas. Pomůžeme Vám zajistit přínos z hlediska optimalizace výkonu výrobních systémů.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617