Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Osobnostní rozvoj

Připravujeme kurzy na míru také v oblasti rozvoje osobnostních kompetencí zaměstnanců. Rozumíme tím rozvoj sociálních kompetencí (např. komunikace, kooperace, vedení lidí) a kognitivních kompetencí (např. tvořivost, schopnost učit se) zaměstnanců, které jim umožňují dosahovat lepších výkonů v práci, lépe zvládat zátěžové a stresové situace či pružně reagovat na změny.


V RÁMCI OSOBNOSTNÍHO ROZVOJE NABÍZÍME TYTO KURZY

Metody psychodiagnostiky pro poznání kompetencí lidí
Kurz pro manažery, který účastníky naučí ovládat psychodiagnostiku a rozpoznávat správné typy lidí.

Time management
Cílem je získat nový pohled a praktický návod na efektivnější organizaci času v pracovním i osobním životě.

Stress management
Cílem je uvědomit si následky vlastního jednání na svou osobnost a najít vlastní způsob relaxace a odpočinku.

Management životního stylu
Management životního stylu vás naučí předcházet civilizačním onemocněním, zbavit se stresu a naučit se ho využívat ve vlastní prospěch. 

Osobní image, základy etiky
Posílení vlastní individuální jedinečnosti imagem patřícím k vašemu typu obohatí vaše výkony. Cílem je úspěšné vytvoření profesionálního image.

Sebeřízení
Naučte se dosahovat cílů, které si stanovíte, a vyrovnanosti ve všech sférách života.

Péče o duševní zdraví
Jak dosahovat cílů a přitom si uchovat duševní pohodu a mentální mládí? Dobré rady pro zaneprázdněné manažery, jak se nezbláznit v hektickém světě.

Psychologie osobnosti – sebepoznání
Cílem kurzu je naučit se dívat – jak vidím sám sebe a ostatní, porozumět svým emocím a zvládat vyhrocené situace.

Přesvědčivá prezentace
Zvládněte osvědčené prezentační metody, základy verbálního i neverbálního vystupování, získejte dovednost zaujmout a přesvědčit potencionální partnery a klienty.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617