Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketing

Aby Vaše firma mohla úspěšně expandovat, potřebuje dobře promyšlenou marketingovou a komunikační strategii. Dělat dobrý marketing ale neznamená jen utrácet velké finanční prostředky za reklamu. Naopak, i drobné kroky mohou přinést výrazné výsledky. Naučíme Vás, jak na to.

Ovládněte metody a postupy marketingového plánování a implementace marketingových nástrojů.
Poznejte potřeby svých zákazníků, udržte si stávající zákazníky a získejte nové. Držte krok s vývojem na trhu a změnami zákaznických preferencí, dokažte využít nových trendů ve svůj prospěch.
Naučte se účinně oslovit své stávající a potenciální zákazníky. Zvládněte komunikaci se zákazníky, obchodními partnery i s veřejností.
Využijte nástroje, díky kterým můžete propagovat firmu a produkty bez zbytečných marketingových nákladů. Levný a účinný marketing není jen utopie.
Nebojte se naplno využít výhody nových komunikačních kanálů, které nabízejí efektivní oslovení potenciálních zákazníků s velmi nízkými náklady.


NABÍDKA ODBORNÝCH KURZŮ:

Marketing Cima A
Naučte se myslet jako marketér. Tento kurz, který je základním stupněm systému certifikovaného vzdělávání CIMA, je určen ředitelům a majitelům firem, marketinkovým specialistům a všem manažerům, pro něž je orientace v marketingu nevyhnutelná.

Marketing Cima B
Navazující certifikovaný kurz podle mezinárodních standardů vás naučí předvídat a hodnotit přitažlivost podnikání na jednotlivých trzích. Naučí vás též nastavovat cíle, volit vhodnou strategii a zdokonalí vás ve využívání komplexní analýzy marketingové politiky.

Cenová politika
Stanovení optimální ceny patří k nejdůležitějším strategickým rozhodnutím při prosazování produktů na trh. V našem kurzu se naučíte vše podstatné pro to, aby byla vaše cenová politika bezchybná. 

Moderní marketingová komunikace pro průmyslové podniky
Díky tomuto kurzu objevíte nové efektivnější nástroje pro komunikaci mezi firmami a získávání nových zakázek.

Nové trendy v marketingu pro malé a střední podniky
Jak v dnešní době získávat zákazníky, profilovat firmu na trhu a využívat nových metod marketingové komunikace ve svůj prospěch s minimálními náklady? Kurz určený majitelům a manažerům malých a středních firem vám to prozradí.

Metody a nástroje měření spokojenosti zákazníka
Získáte ucelen přehled o metodách měření spokojenosti zákazníků. Naučíte se identifikovat požadavky zákazníků, volit vhodnou metodu měření, sestavovat dotazníky a zpracovávat a vyhodnocovat výsledky.

Efektivní marketing pro oblast cestovního ruchu
V rámci kurzu se seznámíte s moderními metodami marketingové komunikace využívanými v oblasti cestovního ruchu.

Inovace firemního marketingu a její postup
Zajímá vás, jak inovovat nefunkční marketing a obchodní nástroje ve vaší firmě? Pak je tento kurz určen právě pro vás.

Shopper marketing a jeho využití v maloobchodě
Shopper marketing navazuje na dřívější retail marketing. Zajímá vás, co tento nový obor přináší a jak ho efektivně využívat? Dozvíte se v našem kurzu.

Komunikace s médii
V tomto kurzu se dozvíte, jak se v médiích účinně prosazovat, jak se k nim chovat, jak napsat tiskovou zprávu, uspořádat tiskovou konferenci, jak vystupovat v rozhlase či televizi nebo to, na co si dávat pozor při rozhovorech z novináři.

Jak digitalizovat firemní komunikaci
Komplexní kurz poskytující ucelený přehled a dovednosti v oblasti firemní online komunikace. Rovněž napomůže firmě přejít z obvykle používaných forem komunikace na současnou digitální komunikaci.

Efektivní propagace a marketing na Facebooku a dalších sociálních sítích
Odhalte reklamní potenciál sociálních sítí a začněte je využívat pro budování vlastní značky. V našem kurzu se naučíte připravit promyšlenou a efektivní propagační kampaň firmy na sociálních sítích jako jsou Facebook, YouTube, Linkedln atd.

Web marketing
Díky kurzu se naučíte myslet jako internetový markeťák. Dozvíte se, jak díky poutavějším textům a efektivnímu rozvržení stránek získat víc návštěvníků. Rovněž pochopíte funkci klíčových slov, SEO a fungování PPC kampaní.

Jak získávat byznys na LinkedIn
V tomto kurzu se naučíte vytvořit a efektivně využívat osobní a firemní profil na nejznámější profesionální síti LinkedIn.


PORADENSKÉ SLUŽBY V OBLASTI MARKETINGU

Průzkum trhu
Chcete se prosadit nebo udržet svou pozici na trhu? Pak ho potřebujete důkladně poznat. Získejte potřebné informace o zákaznících i konkurenci pomocí marketingového výzkumu. Připravíme Vám jej podle Vašeho zadání a potřeb Vaší společnosti.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617