Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Kvalita, řízení jakosti

Obstát na trhu vyžaduje nejen flexibilitu na poli ceny, ale také kvality. Dodejte své firmě přidanou hodnotu v podobě plnění mezinárodních standardů. Analyzujte pravidelně své interní procesy pomocí vnitropodnikového auditu. A dbejte přitom na trvalý růst. Že si nevíte rady, kde začít? Vyberte si z našich odborných kurzů nebo využijte našeho poradenství a my Vám na základě analýzy Vašeho pracoviště doporučíme zaměřit úsilí na ty problémy, které jsou skutečně podstatné.


V OBLASTI KVALITY NABÍZÍME VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY

Sedm základních nástrojů zlepšování kvality
Abyste dokázali lépe odhalit problémy, analyzovat jejich příčiny a implementovat opatření ke zlepšení, je potřeba znát základní techniky a metody, jak toho dosáhnout. A s tím Vám pomůže náš první kurz z oblasti řízení kvality.

Audit výrobku a procesu
Cílem kurzu je ukázat nové přístupy k auditování, a to jak v rámci hodnocení procesů uvnitř firmy, tak hodnocení znaků jakosti výrobků. Posvítíte si na cíle a kritéria auditu a získáte povědomí, jak správně audit připravit, vést a vyhodnotit.

Řízení útvaru kvality
Máte ve firmě zřízen útvar řízení kvality? Po absolvování tohoto kurzu se lépe zorientujete v jeho cílech, principech fungování a naučíte se nejen uplatňovat vybrané nástroje pro analýzy a opatření, ale také dokážele lépe řešit procesy zlepšování v organizaci.

Metoda řešení problémů 8D
Kurz seznamuje s významem a postupem aplikace metody 8D. Krok po kroku vás provedeme touto efektivní metodou, ukážeme, jak zpracovat dočasné opatření k omezení škod (ICA) i jak zavést trvalé opatření k nápravě (PCA).

Interní auditor systémů QMS (řízení jakosti) a EMS (řízení enviromentu)
Základní informace pro vedení interních auditů jakosti a enviromentu, včetně právních předpisů. To je obsahem kurzu, po jehož absolvování budete bez obav schopni prověřovat firemní integrovaný systém managementu ve smyslu požadavků mezinárodních norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a ISO 19011:2011.

QFD - Quality Function Deployment
Metoda QFD napomáhá stanovení potřeb a požadavků zákazníků a jejich transformaci do všech fází tvorby výrobku či služby. Přijďte se seznámit s nástrojem, podporujícím efektivnější orientaci firem na zákazníky.

Školení interních auditorů kvality ISO 9001, 19011
Kurz poskytuje interním auditorům teoretické znalosti a praktickou zručnost k provádění interních auditů systému managementu kvality.

Kvalita pro mistry
Víte, jakou roli hraje mistr v zajištění kvalitní a efektivní výroby? Jak splňovat požadavky normy ISO 9001 v praxi a jak k tomu motivovat i své podřízené? Vše se dozvíte v rámci kurzu Kvalita pro mistry.

Manažer pro kvalitu
ISO 9001 a její implementace v praxi. Tento kurz pomůže všem manažerům kvality zorientovat se v požadavcích mezinárodních standardů managementu kvality ISO 9001.

Základní statistické metody ve výrobě
Je statisticky dokázáno, že i ve výrobě má statistika své místo. V rámci kurzu se seznámíte se zásadami sběru, zpracování a analýzy dat, získaných z výrobního procesu.

Základní kurz metrologie
Teoretické znalosti i praktické zkušenosti, od právních předpisů po odhalení častých chyb v měření. To vše se dozvíte na kurzu specializovaném na implementaci požadavků normy ISO 9001 v oblasti metrologie.

FMEA - analýza možného výskytu a vlivu vad
Cílem analytické metody FMEA je identifikace místa možného vzniku vad ve výrobě. V rámci kurzu se seznámíte s analytickými nástroji, které jsou založeny na myšlence prevence a předcházení vzniku vad již v předvýrobních etapách.

FMEA v automobilovém průmyslu
Analýza FMEA patří k nejčastějším metodám posuzování a vyhodnocování možných rizik. Naším cílem je seznámit Vás s předpisy automobilového průmyslu v rámci používání statistických nástrojů zabezpečení jakosti a naučit Vás správně používat metodiku FMEA v praxi.

APQP - moderní plánování kvality (Control Plan)
Jedním ze základních požadavků norem pro automobilový průmysl je zabezpečování procesu trvalého zlepšování. APQP je pro definování a ustanovení kroků neustálého zlepšování ideální metodou. Výklad kurzu vychází z platných standardů automobilového průmyslu APQP a VDA.

PPAP - proces schvalování dílů ve výrobě
Jak správně pochopit technické specifikace a výkresy zákazníka? Ukážeme Vám, na co se v rámci předvýrobních etap zaměřit, jak jednotlivé postupy dokumentovat a bez čeho se neobejde žádné zahájení sériové výroby. A to vše v souladu s platnými standardy automobilového průmyslu PPAP.

MSA - způsobilost systému měření
Automobilový průmysl je plný norem a standardů. V rámci kurzu si posvítíme na legální metrologii, od norem řady ISO 90001 po normy automobilového průmyslu VDA 6.1., QS 9000.

SPC a statistické metody v automobilovém průmyslu
Cílem kurzu je naučit se identifikovat možnosti aplikace vhodných metod statistické regulace procesů, orientovat se v regulačních diagramech a aplikovat metody SPC v praxi. Paretům diagram, bodový diagram, histogram, Gaussovo rozdělení, to vše Vám přiblížíme v rámci kurzu statistických metod SPC.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617