Právní kurzy

Neznalost zákona neomlouvá. S námi se nemusíte hodiny prolouskávat složitými právními formulacemi, nemusíte ani kličkovat mezi paragrafy. Naši odborní a specializovaní lektoři to udělají za Vás. Stačí si vybrat některý z níže uvedených právních kurzů nebo nás oslovit s vlastním individuálním požadavkem. 

Pracovní právo pro mistry a management
Cílem kurzu je seznámit účastníky nejen s aktuálními problémy pracovního práva z pohledu vedoucího zaměstnance, ale zejména s možnostmi jejich řešení. Odpovíme Vám na otázky, co dělat při porušování povinností ze strany zaměstnanců, jak se vypořádat s neuspokojivými pracovními výsledky, prací přesčas, náhradou majetkové i nemajetkové újmy, alkoholem na pracovišti a dalšími záludnostmi pracovního poměru. 

Specializované pracovně právní minimum pro personalisty
Seznámení se s novinkami pracovního práva, základními ustanoveními zákoníku práce a se všemi náležitostmi pracovního poměru by měl být denním chlebem každého personalisty. Abyste se neztratili v síti paragrafů a ochrany osobních údajů, připravili jsme kurz, který Vás všemi záludnostmi provede rychle, jednoduše a přehledně.

Občanský zákoník - obchodní smlouvy I.
Víte, jaké náležitosti by měla obchodní smlouva obsahovat? Co dělat při jejím porušení? Jaký je rozdíl mezi kupní smlouvou a smlouvou o dílo? A co se skrývá pod pojmem nekalá soutěž? Pokud nevíte, přijďte na náš kurz. Vše potřebné se dozvíte.

Občanský zákoník - obchodní smlouvy II a vymáhání pohledávek 
V rámci tohoto kurzu si podrobněji posvítíme na kupní smlouvu a smlouvu o dílo. Vymezení povinností, odpovědnost za vady, záruky i problematika vymáhání pohledávek. To vše Vám přiblížíme, a to včetně příkladů z praxe.

Ochrana osobních údajů z pohledu podniku
GDPR a Úřad pro ochranu osobních údajů nemusejí být Vašimi kostlivci ve skříni. S naší pomocí si s GDPR hravě poradíte, ať už v oblasti personalistiky, finančního poradenství, obchodu či zabezpečovacích systémů. Navíc získáte ucelený přehled o problematice ochrany osobních údajů včetně aktuálního vývoje legislativy a seznámíte se s kompetencemi, výkladem a praktickými poznatky Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 603 146 964