Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

IT kurzy

Ovládání PC a zvládnutí základním programů z kancelářské sady Microsoft Office je v moderní době takřka nezbytné. Výpočetní technika dnes řídí každý náš krok a bez jejího efektivního využívání přestáváme být konkurenceschopní. Jak toho docílit?

Zvýšíme Vaši efektivitu při práci s IT
Prostřednictví našich kurzů se naučíte používat nejdůležitější kancelářské aplikace. Začnete je využívat účinněji a odhalíte skryté možnosti jednotlivých programů. Dozvíte se také, jak efektivněji a rychleji pracovat s e-mailovým klientem Microsoft Outlook, dozvíte se, jak vytvářet zajímavé prezentace nebo to, jak vyhodnocovat návštěvnost Vašich webů prostřednictvím Google Analytics.


V OBLASTI IT VÁM NABÍZÍME TYTO ODBORNÉ KURZY

Microsoft Outlook jako osobní informační centrum
Chcete začít pracovat s Outlookem rychle a efektivně? Od toho je tady náš kurz. Dozvíte se, jak v Outlooku uchovávat a nacházet důležité informace o úkolech, schůzkách apod. Po absolvování kurzu se budete v programu Microsoft Outlook pohybovat jako ryba ve vodě. 

MS Word pro začátečníky
Díky našemu kurzu ovládnete základy práce v programu Microsoft Word od nastavení dokumentu, přes formátování textu až po hromadnou korespondenci a tiskové výstupy. MS Word je nejrozšířenějším textovým editorem na světě. Poznejte, co umí a pochopíte proč.

MS Word pro pokročilé
Ovládáte základy práce v MS Word, chcete ji však zrychlit, zefektivnit a začít využívat rozšířené možnosti tohoto programu? V rámci navazujícího kurzu MS Word pro pokročilé se zblízka podíváme na další funkce, které nejrozšířenější textový editor nabízí. 

MS Excel pro začátečníky
Dalším esem v rukávu balíčku MS Office je tabulkový procesor Microsoft Excel. Ten doslova exceluje ve vytváření vzorců, množství funkcí či formátování a tvorbě grafů. Základní operace s daty a využití těch nejdůležitějších funkcí si ukážeme na praktických příkladech.

MS Excel pro středně pokročilé
Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v tomto nejrozšířenějším tabulkovém programu. Naučíme Vás pracovat efektivněji se vzorci a funkcemi, zdokonalíme Vaši práci s grafy a seznámíme Vás s databázovými nástroji.

MS Excel pro pokročilé
Řadíte se mezi zkušené uživatele MS Excel a přesto tušíte, že toho ještě spoustu nevíte? Pokud byste rádi v jeho znalostech pokročili o kus dále, pak je právě pro Vás určen tento seminář. Seznámíte se v něm s komplexní prací s daty, pokročilým formátováním a prací s formuláři.

MS Office – Excel – Power Query
Tento kurz je střižený na míru všem, kdo mají zájem pracovat s pokročilou excelovskou funkcí PowerQuery. Po jeho absolvování budete využívat Business Intelligence v Excelu a vytváření reportů Vám půjde pěkně od ruky.

MS Power Point pro začátečníky
Naučte se vytvářet působivé prezentace, které zaujmou. Provedeme Vás základy programu Microsoft Power Point tak, že zvládnete během chvilky připravit prezentaci pro svého šéfa, vytvořit vlastní šablonu nebo lépe pracovat s předlohami.

MS Power Point pro pokročilé
V rámci kurzu zefektivníte svou práci v programu MS Power Point. Naučíte se vytvářet prezentace pomocí pokročilých nástrojů, vylepšíte svou práci s předlohami a získáte také prezentační dovednosti.

Efektivní využívání Microsoft Windows, OneNote
V tomto kurzu se dozvíte, jak využívat funkce počítače a aplikace, jejichž pomocí zefektivníte svou pracovní činnost. Veškeré rady a tipy si navíc budete moci pod dohledem lektora osobně vyzkoušet.

IT metody a nástroje osobní produktivity
Moderní nástroje a metody vám prostřednictvím IT pomohou snadno a rychle zvýšit produktivitu. Přijďte prohloubit znalosti programu MS Outlook, prakticky si přitom nacvičíte workflow při zpracovávání e-mailů.

E-mail marketing
Cílem kurzu je naučit Vás efektivně využívat prostředky e-mail marketingu, seznámit Vás s jeho principy a poradit, jak napsat e-mail, aby oslovil co nejvíce lidí.

Google Analytics
Co znamená a k čemu vlastně slouží Google Analytics? Budete překvapeni, kolik informací, důležitých pro Váš business, se v tomto softwaru ukrývá. Vysvětlíme si, jak fungují jeho teoretické principy a podíváme se samozřejmě také na jeho využití v praxi.

MailChimp
V tomto kurzu se naučíte efektivně využívat prostředky pro MailChimp. Vysvětlíme Vám princip MailChimpu a předvedeme, jak prakticky využít všech jeho možností.

MS Access pro začátečníky
V rámci kurzu si osvojíte základy a zásady využívání databází v programu Microsoft Access. Databázové tabulky, práce s formuláři a sestavami už konečně přestanou být noční můrou a naopak povedou k Vaší vyšší produktivitě.

MS Access pro pokročilé
I v databázovém programu MS Acces je stále co zdokonalovat. Po absolvování tohoto školení budete bez problémů pracovat s rozšířenými databázemi, vytvářet vlastní složitější databázové aplikace nebo efektivně používat filtry.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617