Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Účetní kurzy

Účetní = věčný student. I tak by se dalo vyjádřit povolání, ve kterém se pravidla neustále mění a vyvíjejí, a to jak ve státním, tak i mezinárodním měřítku. Daňová přiznání, sazby DPH, účtování v cizí měně a do toho pravidelné účetní závěrky... není lehké udržet tempo s legislativou. Od toho však jsou naše kurzy pod taktovkou odborných lektorů. Poradíme, pomůžeme, naučíme. A když si nevyberete z nabídky níže uvedených témat, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit s konkrétním požadavkem. Obsah kurzu upravíme přímo Vám na míru.


NABÍDKA VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ

Daňové a účetní novinky 2019
Změny v účetních a daňových zákonech od 1. 1. 2019. Přednášející přiblíží i nejdůležitější změny přijaté v průběhu roku 2018 s dopadem do roku 2019 zejména v oblasti účetnictví, daní z příjmů a DPH.

Daň z příjmu fyzických osob
Odevzdání daňového přiznání fyzických osob nemusí být Vaší noční můrou. Stačí se zorientovat ve zdrojích příjmů, nejčastěji osvobozených příjmech, podmínkách pro jejich osvobození a samozřejmě slevách na daních. V rámci našeho kurzu se vše potřebné dozvíte. 

Daň z příjmu právnických osob
Stanovení základu daně, daňové a nedaňové náklady, rezervy a opravné položky, hmotný majetek... zkrátka vše, bez čeho se účetní ve firmě neobejde. Nečekejte na auditory a kontrolu z finančního úřadu. Pozvěte si k sobě do firmy našeho lektora a on Vám přesně poradí, co a jak. 

Daňově uznatelné náklady z pohledu kontrol finančního úřadu
Víte, jaké chyby se nejčastěji vyskytují při aplikaci zákona o DPH? Posvítíme si na ně, poradíme, jak jim předcházet a podíváme se na závěry z vybraných kontrol finančních úřadů se zaměřením na oblast daně z příjmů a DPH.

DPH – nejčastější chyby
V hlavní roli zákon o DPH. Správné stanovení základu a sazby daně, postup při přenesené daňové povinnosti, uplatňování DPH u nemovitých věcí a spoustu dalších důležitých poznatků se dozvíte na kurzu s podtitulem "chybami se člověk učí". 

Cestovní náhrady
Služební cesty jsou nedílnou součástí provozu firmy. Znáte všechna rizika, která s pracovní cestou souvisí? Jaké jsou rozdíly mezi cestovními náhradami při tuzemské a zahraniční cestě? A jak správně vypočítat náhrady při použití jiného než služebního vozidla? Na to vše Vám naši zkušení lektoři dají odpověď. 

Fakturace a doklady
Cílem semináře je podrobně posluchače seznámit s problematikou vystavování daňových dokladů, jejich účtováním a upozornit na problematická místa, ve kterých se v praxi chybuje.

Hmotný a nehmotný majetek / Evidence majetku
Hmotný a nehmotný majetek ve světle nového občanského zákoníku, jeho oceňování, odpisy a pořizování formou dotace. Zkrátka a dobře, záludnosti, které si na Vás díky našemu kurzu nepřijdou.

Incoterms
Úkolem tohoto semináře je naučit Vás orientovat se v aktuálních dodacích doložkách INCOTERMS při vývozu a dovozu zboží včetně celního řízení. A také si pěkně popořádku řekneme, o čem INCOTERMS je a o čem není.

Účetní závěrka
Naučíme Vás, jak vše připravit na účetní závěrku, podíváme se zblízka na předuzávěrkové operace, probereme, jak pracovat s účetními výkazy. A nezapomeneme ani na legislativu v kostce.

Účtování v cizí měně
Kurzové rozdíly, dopad na daň z příjmů, cestovní náhrady, závěrkové přepočty cizí měny... je toho hodně, co by mělo Vaše účetní oddělení znát, co říkáte? V našem kurzu Vám nabízíme komplexní přehled problematiky účtování v cizí měně.

Chcete nám napsat? Použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Chcete se s námi spojit také jinak?

+420 739 426 617